Поставки нержавіючих гвинтів оптом і в роздріб

У нас ви зможете замовити гвинти з нержавіючої сталі A2 і A4 з доставкою по всій Україні в обумовлені терміни.
Вся продукція, яку ми пропонуємо імпортується нами з Європи в Україну безпосередньо від виробників або великих європейських постачальників тому ціни на всі товари дуже вигідні і нижче ніж у багатьох інших компаній.

Для нових та постійних клієнтів передбачені спеціальні знижки і умови поставки / оплати.

Види, характеристики і розміри гвинтів з нержавійки

На нашому інтернет-магазині ви зможете знайти гвинти з нерж. стали А2 і А4 найпоширеніших видів, всі вони європейського виробництва, сертифіковані і відповідають європейським і міжнародним стандартам DIN і ISO, а також є повним або частковим аналогом виробів по ГОСТ.

Діаметр різьблення нержавіючих гвинтів A2 і A4: М2; М3; М4; М5; М6; М8; М10; М12; М14; М16; М18; М20; М22; М24.

Довжина гвинтів з нержавійки представлена в діапазоні від 3 мм до 150 мм.

Майже всі види гвинтів виготовляються з нержавіючої сталі А2 або А4 і мають міцність 70 або 80, міцність вказується в назві і характеристиках товару або ви можете її уточнити, зв'язавшись з нами.
Гвинти з нержавіючої сталі А2 широко застосовують в різних галузях де затребувана висока стійкість до корозії в неагресивної середовищі, нетоксичність, стійкість до високих або низьких температурних режимів експлуатації і ряд інших властивостей.
Гвинти з нержавіючої сталі А4 за складом дуже схожі на A2, але через додавання 2-3 відсотків молібдену набувають високу стійкість до корозії в агресивних середовищах і ряд інших властивостей тому використовуються в суднобудуванні і хімічній промисловості.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання щодо ціни, термінів і умов поставки, технічних характеристик нержавіючих гвинтів зв'яжіться з нами зручним способом, і ми надамо максимально розгорнуту інформацію.

Крім виробів з нержавійки наша компанія також поставляє високоміцні гвинти, знайти їх можна в загальному або спеціальному розділі.

Будемо раді вашому зверненню в компанію УМП!