Компанія УМП ваш постачальник нержавіючих болтів!

Наша компанія займає імпортом нержавіючих болтів з Європи і пропонуємо купити продукцію європейського виробництва з доставкою зручним способом по всій Україні за вигідними цінами. Всі продукція, яка представлена у нас на сайті виключено високої якості і її характеристики постійно контролюються в спеціальних лабораторіях.

Характеристики та розміри болтів з нержавійки

У нас ви зможете знайти болти з нержавіючої сталі А2 і А4 найпопулярніших видів, які відповідають європейським і світовим стандартам DIN і ISO, а також ГОСТ з великим вибором розмірів.

Номінальний діаметр різьби нерж. болтів які ми поставляємо: М2; М2,5; М3; М4; М5; М6; М8; М10; М12; М14; М16; М18; М20; М22; М24; М27; М30; М36.

Довжина нержавіючих болтів перебувати в діапазоні від 4 мм до 300мм і вимірюється по-різному в залежності від виду вироби.
Також є можливість поставки великих або нестандартних виробів з метричної або дюймової різьбленням під замовлення з Європи або США.

Зазвичай болти з нержавійки виготовляють з двох різних видів стали - A2 і A4.
Сталь А2 ще називають «корозієстійкої» а в США вона відома як AISI 304.
Сталь A4 (AISI 316 в США) часто називають «кислотостійкою».
Болти з нержавіючої сталі A2 за складом дуже схожі з виробами з нержавіючої сталі А4, головною відмінністю є додавання 2-3% молібдену.

Приклад позначення:

Болт M12 * 80 А2 70 DIN 933, де

  • M12 * 80 - розмір;
  • А2 - вид нержавіючої сталі;
  • 70 - міцність;
  • DIN 933 - міжнародний стандарт виробу.

Застосування нержавіючих болтів

Болти зі сталі A2 застосовують в великому списку галузей в основному через свою високу стійкість до корозії в неагресивної середовищі, нетоксичність і ще ряду інших характеристик.
Болти з нержавійки A4 не так сильно поширені через свою вищу вартість, але активно використовуються в галузях де є контакт метизів з агресивним середовищем, наприклад, в суднобудуванні і хімічній промисловості, так як додавання в сталь А4 молібдену значно збільшує стійкість до корозії в кислотної та інших агресивних середовищах.
Болти зазвичай використовуються спільно з гайками та шайбами різних видів для створення системи кріплення.

Якщо у вас виникнуть якісь питання щодо замовлення, цін, умов і термінів поставки, технічної інформації - зв'яжіться з одним з наших фахівців зручним способом.
Ми постараємося допомогти і надати максимально вичерпну інформацію.

Також ви можете підібрати і інші види металевих виробів, які можуть вас зацікавити.

Ми будемо раді вашому зверненню в компанію УМП!